Адвокати Януковича звинуватили Турчинова в підробленні документів

  • Травень 30, 2018

Відбулося чергове засідання по справі щодо державної зради Віктора Януковича. В ході процесу сторона захисту попросила долучити лист який надійшов від представника України в ООН на ім’я голови РНБО.

Просимо долучити наданий нами доказ та вивчити його в ході засідання, а саме лист представника України при ООН на ім’я голови ради безпеки ООН та оборони від 24 лютого 2014 року. Встановлено що на 24 лютого 2014 року було призначено розгляд звіту голови ОБСЄ по Україні. Внаслідок цього Турчинов незаконно присвоївши повноваження президента написав лист на ім’я голови РНБО де повідомив про те, що Янукович виїхав із Києва у невідомому напрямку таким чином самоусунувшись

Також сторона захисту під час судового засідання окремо наголосила на важливості даного документу для розгляду справи. Крім листа який надіслав представник України до ООН також сторона попросила додати також ряд документів які є офіційними, в ході засідання адвокати звинуватили Турчинова в підробленні документів.

Тобто лист постійного представника України в ООН, на ім’я голови ООН, офіційну заяву Турчинова нібито виконуючого обов’язки президента, також прошу додати до них відповідного документу ради безпеки ООН із відповідним номером. Таким чином Турчинов здійснив службове підроблення документів, яке принесло важкі наслідки

Нагадаємо, Януковичу інкримінують три статті кримінального кодексу України, це державна зрада, пособництво у веденні агресивної війни та пособництво у посяганні на територіальну цілісність України.

Коментарі

...