Антикорупційний суд дозволить завершити ланцюг перетворень та забезпечить притягнення корупціонерів до відповідальності.

  • Червень 7, 2018

Народний депутат України та представник президента у ВРУ Ірина Луценко розповіла про важливість створення антикорупційного суду. Також вона прокоментувала слова прем’єра про можливість його відставки в разі провалу голосування щодо законопроекту про антикорупційний суд.

Прем’єр уже не вперше говорив про можливість його відставки, він і раніше говорив про це при розгляді і вирішенні тих чи інших питань, наприклад питань бюджету. Звичайно питання антикорупційного суду для України дуже важливе в контексті того, що це завершення створення інструментарію і органів які дадуть можливість боротись із корупцією в Україні, ми про це говоримо, і в першу чергу про це говорить президент

Також народний депутат окремо підкреслив реформи в Україні та досягнення які відбулись завдяки впровадженню даних змін як до законодавства так і зміна політики уряду яка забезпечує виконання даних законів. Проте, Луценко наголосила що зони відповідальності та роботи потрібно виокремлювати, і у кожної гілки влади вони свої.

Наповнення бюджету, наповнення місцевих бюджетів, розбудова територіальних громад, наповнення фонду регіонального розвитку, тобто не тільки антикорупційний суд буде досягненням. Ліки, ліки від раку про які говорив Лінчевський, що це безперспективні хворі, от це страшні заяви, цим має займатись виконавча влада. Антикорупційний суд так, це відповідальність парламенту, проте уряду є чим займатись крім даного питання

Нагадаємо, в четвер парламент Україні прийняв закон про Антикорупційний суд, за проголосувало 315 депутатів.

Коментарі

...