Апокаліпсис: сьогодення, швейцарський Сіон

  • Грудень 15, 2017

У творах єврейського письменника Шолома Рабіновича «Шолома Алейхема» бідні євреї із плачем запитують Бога: навіщо Він влаштував так, що б вони бідні жили як в пеклі, не маючи крихітки хліба на завтра, а купка багатих їх племінників купалась в розкоші. Не дарма цей письменник і його твори фактично заборонені в Ізраїлі. Бо він і його герої не знали, що свої запитання адресують геть не Богу, а Його та їх відвічному ворогу, котрого підло і підступно видають за Бога ці самі багаті. Що поклоняються вони сатані і пеклу, а де це можна при такому жити, як не в пеклі?

Письменник Шолом Алейхем народився на Полтавщині, творив на Київщині на межі XIX та XX віків. Звідки він міг знати, що через сто з гаком років продовження пекельної епопеї на цій землі буде ще жахливішим, а жовтневий переворот і громадянська війна викличуть з пекла потворну іпостась: Червона Іудея. Вона живе і сьогодні, хоча доживає останні часи.

Багато людей знає, що Храмова Гора в Єрусалимі називається Сіон. Але мало хто має уяву про гору та місто на ту саму назву Сіон в… Швейцарії. І гора ця також дуже старовинна, ровесниця Рима. А головне, що в чорних ритуалах іудаізма вона грає геть не меншу роль ніж гора Сіон в Палестині.

http://imperialcommiss.livejournal.com/1629275.html

Сіон палестинський, є ритуальний світовий центр іудаізму. Сіон швейцарський є центром управління усім світом через культ Ваала і Молоха на засаді поклоніння золоту. Всі знають про швейцарські банки, про Швейцарію як найвпливовіший на світі банківський вузол. Але для більшості досі є невідомий найважливіший факт. В іудеїв є поняття «десятина» на протязі не віків, а тисячоліть. Це практика внесення до «общаку» десятої частини трудових доходів простого населення та злочинних доходів від торгівлі всім починаючи від святого Ім‘єні Бога, розбоїв та війн багатіїв. Цей світовий «общак» є Швейцарія. Хоча першого банк тут був відкрито тільки в 1504 році при участі королівської династії Медічі (Базель), ще як мінімум 500 років. це місце було одним величезним сейфом для іудейських скарбів, награбованих шляхом шахрайства чи розбою. Швейцарія стала фінансовим форпостом та фактично монополістом на території Європи завдяки витісненню конкурентів зовсім не праведним шляхом, а через трагедію із кораблем під назвою Титанік, який було створено і профінансовано тими ж самими іудеями для знищення конкурентів шляхом затоплення корабля у водах Атлантичного океану. Після цих подій іудея стала монополістом на фінансовому ринку у банківському секторі Європейського регіону, зайнявши місця знищених ними конкурентів.

Не на дарма власне тут у Швейцарії, заснували іудеї вже набагато пізніше, в 1897 році, Світову Сіоністську Організацію на чолі із Теодором Герцлем. В цьому самому році, з 29 по 31 серпня, відбувся Світовий Сіоністський Конгрес. На ньому було прийнята директива тримати курс на створення іудейської держави в Палестині, котру ми знаємо як Ізраїль. І до речі, власне там, у швейцарському Базелі, в серпні 1897 року, було видумано штучний ярлик «антисемітизм», біча для гоїв, котрим бічують досі всіх, кого ненавидять іудеї, а не тих хто ненавидить їх, як стверджують самі іудейські шахраї – і чорні маги.

Оцей пункт чорної магії іудеїв нас цікавить перш за все. Бо всі світові катаклізми, всі нещастя України, котрі ми сьогодні спостерігаємо, є наслідками чорної магії окультної секти іудеїв. А якщо точніше, червоних іудеїв.

Ударною силою червоних іудеїв на сьогодні є тоталітарна хасидська секта ХАБАД. В Росії існує одна з її вузлових філій на чолі з особистим рабіном Путіна Берлом Лазаром. Ця філія має головну роль в розпаленні війни як на Близькому Сході, так в Україні. Щодо України, ми зупинялися на цьому в попередніх статтях, також в першій частині цієї статті.

http://timeforaction.in.ua/апокаліпсис-сьогодення-перша-частин/

Війну на Близькому СходіЛазар через свойого подільника, міжнародного терориста No1 Путіна, розпалив за вказівкою того самого швейцарського Сіона. Це все є найнебезпечнішим чинником для пересічних громадян Ізраїля, вони є закладниками своєї верхівки та світової Червоної Іудеї. Ізраїль це країна цілком на зовнішньому фінансуванні, астрономічно коштуючи своїм спонсорам зі швейцарського Сіона. Його створено, що б мати власного ланцюгового пса в нафтовому і газовому стратегічному регіоні. Сьогодні нафту і газ знайдено в багатьох країнах «золотого мільярду», в тому США. Ізраїль став важким фінансовим хомутом для швейцарського Сіона. Що б скинути цей хомут, швейцарський Сіон вирішив скасувати Ізраїль. Таким самим примусовим чином, як створював його б починаючи з 1897 року, в тому самому Базелі. «Я тебе породив, я тебе і вб’ю».

Червоній Іудеї з центром у Швейцарії вигідна постійна війна, як на Близькому Сході, так на цілому світі. Власне тому було вбито Іцхака Рабіна та Аріеля Шарона, колишніх прем‘єрів  Ізраїля. Вони прагнули мира, тому досягли великих успіхів в перемовинах з Палестиною. За це проти обох них було скоєно іудейського обряду смерті Пульса Денура.

Скелет Шафи Ігоря Коломойского

Після цього Рабіна було застрелено в центрі Тель Авіва в присутності тисяч глядачів. А Шарона вразив інсульт, вісім років стан «овоча» в комі, вмер не приходячи до тями. Разом із Рабіном і Шароном вбито надію на мир в цьому палаючому регіоні.

Сьогодні руками свого іншого виконавця Путіна швейцарський Сіон планує черговий Голокост, що б цим разом вимусити Ізраелів втікати з Палестини. Путін вже збирає антиізраїльську коаліцію на чолі з Іраном. Це може мати наслідком світову війну та ядерну катастрофу, – Іран, як відомо, є ядерна держава.

http://fakty.ictv.ua/ru/svit/20171212-rosiya-gotuye-novu-vijnu-stalo-vidomo-de/

В Палестині відбудеться страшлива ядерна катастрофа. Бумеранг чорної магії та наслідків її обрядів і ритуалів влучить в Ізраїль зі всією руйнівною силою. «Піде війною сатана на сатану», як казала одна свята українська жінка.

Як в умовах першого Голокосту викупали та врятували багатих іудеїв, відправляючи їх з комфортом до Америки й Британії, так і зараз цих багатих планують врятувати, а новий Єрусалим задумали вже на землі України.

Про це поговоримо в наступній частині статті.

Якуб Новиків-Кшемінський
Юрій Пономаренко

Коментарі

...