Боротьба із контрабандою в Україні: Гройсман погрожує застосувати армію

  • Липень 6, 2018

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман на засіданні уряду розповів про необхідність продовження боротьби із контрабандою на кордоні. Також він розповів про неможливість кулуарних домовленостей між контрабандистами та можновладцями. В разі невиконання його вимог та продовження саботування прозорого розмитнення він пригрозив зверненням до Збройних сил України.

“Недовго чекати той день, коли я звернуся до Збройних сил України провести десь поруч вчення. Не можу цього терпіти. Їм кажуть – завтра, післязавтра, домовимося. Чи не домовимося, розмитнюйте!”, – сказав він у відповідь на доповідь глави МВС Арсена Авакова про те, що суду з 4 тисячами контейнерів стоять в нейтральних водах після посилення заходів по боротьбі з контрабандою

Також прем’єр розповів про перебування істерику яка охопила владні кабінети оскільки із введенням даної політики щодо прозорого розмитнення багато можновладців втрачають свої грошові потоки на яких вони сиділи впродовж багатьох років.

Зараз у багатьох кабінетах істерика, потоку немає. Думаю, вони будуть готові на багато кардинальні речі, щоб все це відновити

Нагадаємо, Гройсман вніс в Раду законопроект про криміналізацію контрабанди.
Законопроектом пропонується змінити статтю 201 Кримінального кодексу України і передбачити кримінальну відповідальність за переміщення товарів через митний кордон України поза митним контролем або з приховуванням від митного контролю, вчинене у значних розмірах.

Коментарі

...