Бути чи не бути обмеженню швидкості на українських дорогах?

  • Лютий 20, 2018

Нагадаємо, що з початку 2018 року увійшов в дію закон про обмеження швидкості руху автомобілів в населених пунктах до 50 км/год. Вже закінчується зима, а обмеження так і може прижитись на українських дорогах. Що буде в теплу пору року, коли рух авто не буде обмежуватись снігом, ожеледицею?

Про трагедію у Харкові знають і пам’ятають не лише харківчани, але й далеко поза його околицями. Прикро констатувати, але вона не навчила нічому – водії як “літали” по містах та селах на своїх “залізних колісницях” так і продовжують літати. І це не пусті слова, а слова які підтверджуються прикрими випадками.

На днях, мешканців столиці здивувало перевернуте авто на трамвайних коліях. Зі слів очевидців, п’яний водій-іноземець на автомобілі Mercedes, перевищив швидкість, не впорався з управлінням, в’їхав в автомобіль Ford. Від удару обидва автомобілі вилетіли на трамвайні рейки. Водій Mercedes-а утік. Внаслідок пригоди постраждалих немає і це приємна новина.

Декількома днями раніше, знову ж таки, із-за перевищення швидкості на перехресті з круговим рухом водій Volkswagen, не здійснивши повороту на Маяковського, поїхав прямо, зніс відбійник і полетів до підземного переходу. Завдяки тому, що дана пригода трапилась далеко за північ, постраждалих немає, окрім водія та пасажирів авто, які за словами медиків стан учасників ДТП середньої тяжкості.

Чи то не дотримання швидкості, чи все ж таки погодні умови стали причиною прикрого випадку, що трапився одного ранку в столиці. Водій на автомобілі BMW не впорався з управлінням, в’їхав в припаркований автомобіль Opel, а потім близько 30 метрів проїхав по тротуару, збив жінку-пішохода і далі зупинився в стовпі. Жінка від отриманих травм загинула. Тест на стан алкогольного сп’яніння показав 0,00.

Перераховані випадки далеко не поодинокі в столиці. Більшість із них закінчується “щасливо”, без травмованих та загиблих, а деяким учасникам – пощастило менше. Може не варто випробовувати долю і все ж таки спробувати ввести обмеження в нашу буденність чи хоча б водіям стати більш уважними та відповідальними за кермом. Дотримання правил дорожнього руху може призвести до зменшення смертності на автошляхах України.

Коментарі

...