Вбивство російського журналіста у Києві

  • Травень 30, 2018

Вночі 29 травня в Києві у під’їзді свого будинку був застрелений російський журналіст Аркадій Бабченко. Професійна діяльність даної особи полягала у веденні свого блогу та програми на одному із українських телеканалів, як у програмі так і у блогах журналіст висміював та критикував дії російської влади. Свій погляд на подію висловив Анатолій Геращенко на особистій сторінці в соціальній мережі.

Путінський режим мітить у тих, кого не можна зломити або заставити боятись. Сьогодні у Києві а порозі своєї квартири був застрелений відомий російський журналіст Аркадій Бабченко, послідовний противник путінського режиму та друг України. Вбивця очікував його на сходовій в під’їзді будинку, і коли Аркадій відчинив двері квартири вистрілив йому у спину кілька разів. Серце Аркадія зупинилось у кареті швидкої допомоги

Також на вбивство журналіста звернули увагу європейські політики, вони вбачають у даному інциденті наступ на свободу слова в Україні. Зокрема свою думку висловив президент ПАРЄ Мікеле Ніколетті.

Рішуче засуджую вчорашнє вбивство журналіста Аркадія Бабченка у Києві. Напади на журналістів є серйозним порушенням свободи медіа, захищеної Європейським судом з прав людини. Влада повинна негайно розслідувати це вбивство та вжити заходів для забезпечення безпеки журналістів

Нагадаємо, проти Бабченка в Росії в 2012 році було порушено кримінальну справу за статтею про заклики до масових безладів.

Коментарі

...