Ввечері 31 грудня клуб Atlas перетвориться на шаттл і полетить у космос відзначати Новий рік!

  • Грудень 17, 2018

New Year Space Рarty це антураж “Зоряних воєн”, “П’ятого елементу” і “Стартреку”: космос, планети, інопланетяни, космонавти і багато зірок.
Місія екіпажу Atlas незабутня подорож глибинами Всесвіту. У космо-турі можна відвідати одразу кілька міжпланетних станцій. Основна розташувалася серед зірок, тут мешкають прогресивний електронний дует YUKO, група LATEXFAUNA, іменована майбутнім українського дрім-попу, а також флагмани української рок-сцени – FONTALIZA.
Banana Room перетвориться на димну кріо-капсулу, де живуть інопланетні істоти і звучить музика нового покоління – реп і техно. А ще завжди буде можливість зазирнути в рідні краї. Адже Barbara Bar стане часовому континуумі наших юних років – безтурботне дитинство, світлі спогади і рідний дім, де звучать найдорожчі серцю хіти.
На борту шаттлу гостей буде супроводжувати і розважати капітан, а бортпровідники зроблять все можливе, щоб перебування в космосі було максимально комфортним. Та й без звичних для землян олів’є і шампанського нікого не залишать.
New Year Space Рarty – це ніч тисячі мерехтливих вогнів, яскраве лазерне шоу і безліч сюрпризів.

Якщо ти фанат космосу або давно хотів відсвяткувати Новий рік незвично, тоді Atlas чекає на тебе! New Year Space Рarty обіцяє стати чудовим початком року.

Коментарі

...