Віктора Януковича радикали хотіли спалити живцем

  • Червень 11, 2018

Колишній керівник служби охорони екс-президента Віктора Януковича Володимир Павленко надав свідчення в суді який розслідує питання державної зради Януковича. Свідок розповів про те, як літаку яким пересувався колишній президент хотіли завадити продовжити свій рух та здійснити виліт із аеропорту.

Із літака вийшла служба охорони, співробітники державної прикордонної служби навели на них зброю і вимагали припинити подальші пересування президента. Співробітники служби охорони в свою чергу звичайно перешкодили цьому. Також пізніше із літака вийшов сам президент, він запитав у одного із співробітників прикордонної служби, хто дав йому право затримувати президента, і що вони за свої дії будуть нести відповідальність

Також під час надання свідчень у суді колишній голова охорони розповів, що на той час у радикально налаштованих людей були плани по фізичній ліквідації президента.

Від співробітників Служби безпеки України надійшла інформація, що до Харкова прибули радикали. Було виявлено кілька груп: перша група вже перебуває в залі, друга – біля скупчення людей, біля екранів поблизу Палацу спорту, де було заплановано трансляцію. Там було приблизно 3 тис. осіб, переважно актив партії “Свобода” з місцевих осередків та їхні прибічники. Щодо другої групи була така інформація, що якщо раптом убивство президента буде невдалим (а погодили план убивства з вогнепальної зброї), то другій групі… планували або під час виведення президента і садіння в кортеж, або на виході його вбити, або вже під час виїзду кортежу закидати його “коктейлями Молотова” і живцем спалити

Нагадаємо, суд розглядає справу колишнього президента України Віктора Януковича якому інкримінують три статті кримінального кодексу України.

Коментарі

...