В Америці відбулись мітинги проти Трампа та його адміністрації

  • Липень 21, 2018

Тисячі американських громадян та десятки організацій провели мітинги проти президента США та його адміністрації. Люди не розділяють політику яку проводить президент по відношенні до інших країн та всередині самої Америки, вони висловлюють недовіру президенту та його рішенням.

Тисячі американців вийшли на вулиці своїх міст, щоб взяти участь в акції протесту із символічною назвою «Поминальна служба за демократією». Головним символом акції стали запалені свічки, за словами організаторів акції останні заяви президента Трампа це вбивство демократії. Люди стверджують, що Дональд Трамп зрадив інтереси власної країни щоб догодити Москві. До акції долучились понад 200 американських міст в різних штатах

Також під час протестів які відбувались в Америці там працювали українські журналісти які зокрема запитували в пересічних протестуючих щодо їхнього відношення до України та українців.

Україна може розраховувати на Америку та американців, ми любимо Україну і підтримуємо вас. Нашого президента купили росіяни, тому я невпевнена, що ви можете розраховувати на нього. Довіряти Трампу це те саме, що і довіряти Путіну

Нагадаємо, нещодавно президент США Дональд Трамп надав інтерв’ю в якому сказав, що якщо відносини між Росією та США не налагодяться найближчим часом він стане для Путіна найбільшим ворогом який коли не будь в нього був. Також Трамп підкреслив, що на його думку він веде себе у відносинах із кремлем найжорсткіше із американських президентів.

Коментарі

...