В Білорусії може розпочатись війна як в Україні

  • Червень 26, 2018

Президент Білорусії Олександр Лукашенко розповів про можливість перебігу війни на територіях Білорусії. На його думку країні необхідно гідно пройти етап становлення економічного розвитку, він різко розкритикував роботу місцевих чиновників.

Прийшли на планерку, намітили зробити – це потрібно зробити. Причина одна невиконання – смерть. Ми на фронті. Якщо ми не витримаємо ці роки, провалимося – значить, потрібно буде або до складу будь-якої держави йти, або про нас просто будуть витирати ноги. Або, не дай бог, почнуть в Білорусі війну, як в Україні

Також під час свого виступу президент Білорусії розповів про конкурентоспроможність продукції білоруських виробників. На його думку для подальшого розвитку економіки необхідно шукати нові ринки збуту та нових партнерів для ведення бізнесу.

Харчова промисловість у нас краща в світі, мені говорили що у Великобританії склалось таке враження, що білоруська продукція найкраща. Я дав англійцю наші деруни і сметану, і він говорив що вони хороші, і у них такої немає. Причому сметана була сама звичайна із магазину

Нагадаємо, Раніше Лукашенко виступив з різкою критикою на адресу Росії з-за спроб приватизувати Перемогу у війні проти нацистської Німеччини.

Коментарі

...