В звільненого українського політв’язня зламана рука

  • Серпень 8, 2018

Українська представниця із захисту прав людини Людмила Денисова розповіла про ситуацію щодо звільненого українського політв’язня Олександра Костенко. За словами Денисової після спілкування із Олександром у неї з’явилась інформація щодо того, що у останнього після звільнення зламана рука, вона розповіла про те, що Олександр пройде всі необхідні медичні обстеження задля збереження його здоров’я.

Щойно поговорила телефоном із Олександром Костенком. Він дуже втомлений, говорити йому важко. Каже, що в нього зламана рука, і він потребує допомоги. Подякував за піклування. Він обов’язково пройде медичне обстеження і всю необхідну реабілітацію. Адже мандат уповноваженого – це захист кожного громадянина України. Ми рятуємо своїх громадян в будь-якій ситуації

Також Денисова розповіла, що Олександру необхідна допомога та увага, і вона прикладе всіх зусиль для реалізації його прав, якщо ж у правоохоронних органів є претензії, то вони можуть висловити їх в законному полі.

Костенко Олександр є громадянином України, він відбув покарання і сьогодні буде на території України, в місті Києві, ми його чекаємо як громадянина України. Він згідно з постановою ВР від 1 березня 2018 року є політичним в’язнем. Він потребує нашої уваги. Якщо до нього є якісь претензії у правоохоронних органів, то з’ясовуйте їх і приймайте рішення про Костенко і його діях

Нагадаємо, Олександр Костенко звинувачував ся в нападі на співробітників Кримського Беркуту під час революції гідності, а саме кинув камінь.

Коментарі

...