В місті Лева вже втретє проводитимемо міжнародну конференцію AI & Big Data Day 2018

  • Жовтень 29, 2018

3 листопада, в місті Лева вже втретє проводитимемо міжнародну конференцію AI & Big Data Day 2018.

Конференція присвячена новітнім розробкам у сфері штучного інтелекту та обробки великих даних та розрахована на data scientist, розробників, стартап-підприємців, науковців, дата інженерів, інвесторів та усіх зацікавлених ІТ інноваціями!

До нас приєднаються зірки світового масштабу у сфері штучного інтелекту та великих даних, українські доповідачі, що поділяться своїми напрацюваннями та новинками, цікаві стартапи, що досягнули світового визнання, спеціальні гості конференції.

Серед них будуть:
✔ Hugo Pinto — Managing Director at Accenture Digital. Hugo is a recognised thought leader, keynote speaker and commentator for the likes of Harvard Business Review, Cannes Lions, The Guardian, WIRED, United Kingdom
✔ Lucas Bernardi — Principal Data Scientist at Booking.com, Netherlands
✔ Alvaro Costa — CEO of Synthetic Data and a Big Data professor at the EAE Business School in Madrid, Spain
✔ Alexander Chekan — Venture Partner at Haxus, Belarus
✔ Liubomyr Bregman — Senior Consultant and Data Scientist at PwC, Czech Republic
✔ Vasyl Mylko — CEO and Founder of Ingeenee — Travel Tech Startup. Co-created R&D at SoftServe
✔ Oleksandr Krakovetskyi — CEO of DevRain Solutions and Microsoft Regional Director
✔ Rudradeb Mitra — Product Mentor at Google Launchpad, Poland
✔ Stylianos Chiotellis — Founder and CEO at Factor.E, an award winning production technology Startup in the Industry 4.0 area, Germany

Вас чекає 4 потоки та воркшопи з різним рівнем технічної складності:

✔ Nowadays and future of AI
AI in Vertical Domains. Цікаві приклади проектів з FinTech / EdTech / IoT / Robotics/ Autonomus drivig / Adtech-MarkeTech / LegalTech / eCommerce / Security та інших вертикалей.

✔ Data Science Practice
Потік створений для всіх хто хоче дізнатися про останні тенденції, інструменти та найкращі практики від провідних фахівців у галузі Data Science, а також познайомитися зі своїми потенційними менторами та партнерами.

✔ BigData & Data Engineering
Потік для розробників і науковців, хто створює нові технології і бажає познайомитися з успішними кейсами і реальними прикладами впровадження технологій на основі даних, які вже ефективно працюють на ринку сьогодні.

✔ The road from Startup to Business
Цікаві розробки у сфері штучного інтелекту та великих даних, інвестиції в стартапи на основі AI. Конкурс AI-стартапів.

✔ Workshops
Практичний потік, де у вас буде змога набути реальні навички у використанні сучасних інструментів аналізу даних та почути інсайти від найкращих експертів.

Ми відкриті для ваших пропозицій та відповімо на усі ваші запитання. Якщо Ви можете порекомендувати спікера, будь ласка, зверніться до нас — nzhyvytska@startup.lviv.ua.

Що окрім доповідей?
Цього разу на конференції буде представлена AI & BigData SHOWCASE — виставка-конкурс українських hardware/software startups, що використовують найсучасніші технології штучного інтелекту та великих даних.
Різноманітність форматів, живе спілкування з лідерами думок, воркшопи, лаунж-зона, активності від партнерів та смачні каво-перерви. А після конференції відпочити на афтепаті.

До речі, зараз на купівлю квитка діє промокод на 10% знижки: AIBigdatalover

Коментарі

...