В разі надання Томосу УПЦ, Україна стане найбільшою православною державою світу

  • Червень 12, 2018

У разі надання Українській православній церкві Томосу, тобто визнання її незалежності та права на самостійне існування, Україна стане державою із найбільшою кількістю православних віруючих у світі. Про це розповіли на одному із українських телеканалі, також окремо відмітивши супротив Росії яка прагне не допустити цієї події.

Український православний світ чекає на Томос вселенського патріарха, натомість про кремлівські сили прогнозовано біснуються. Справа в тому, що у разі створення української помісної церкви, Україна стане найбільшою у світі православною державою, а внаслідок цього захитаються підвалини так званого «Російського миру»

Також про надання Томому та його роль у становленні української державності заговорив Патріарх Філарет під час богослужіння в Рівненській області.

І ми віримо, що Господь нам дарує не тільки перемогу і мир, а й Єдину Помісну Автокефальну Православну Церкву, за яку ми боремося вже більше 25 років. Нині ж ми підходимо до того моменту, коли Вселенський Патріарх Варфоломій, за якого ми всі молимося, дасть нам Томос – документ про те, що Українська Православна Церква є незалежною, автокефальною, відокремленою від Москви, яка входить у сім’ю Православних Церков. Тому будемо продовжувати молитися, аби Господь довів цю справу до кінця

Нагадаємо, раніше представники Української православної церкви говорили про Створення Української Автокефальної Церкви до святкування 1030-ліття хрещення Київської Русі.

Коментарі

...