В Українському санкційному списку немає ключових людей із оточення Путіна

  • Червень 2, 2018

Український народний депутат та журналіст Сергій Лещенко у своїй програмі розповів про недостатність кола осіб які підпадають під санкції введені нашою країною. За його словами люди із найближчого оточення російського президента та які фактично є його «гаманцями» не попали під санкції.

Невідомо із якого дива в Українському санкційному списку немає людей із найближчого оточення президента Росії Володимира Путіна. Там немає трьох представників сім’ї Ротенбергів, Аркадія, його брата Бориса та племінника Ролана. Усі вони присутні в американському санкційному списку, проте відсутні в українському. Фактично Ротенберг є тіньовим касиром Путіна, його статки оцінюють в 3 мільярди доларів, він є третім за розміром виконавцем тендерів на території Росії

Також народним депутатом було піднято тему включення до санкційного списку віддалених та майже незначних російських олігархів.

Президент України включив до списку набагато більш віддалених та впливових російських бізнесменів та олігархів які постачають мінеральні добрива. Також крім включення цих осіб до санкційного списку України, президентом було включено до списку санкцій і компанії які постачають мінеральні добрива. Усі ці люди та компанії були не внесені до американського санкційного списку. Тобто при формуванні санкцій Порошенко вніс в список усіх своїх конкурентів

Нагадаємо, нещодавно російський «Сбербанк» заявив про повний продаж української дочірньої компанії, також у планах банку закрити низку своїх представництв у Європейських країнах у зв’язку із санкціями.

Коментарі

...