“ГогольFest 2017: Ковчег”

  • Серпень 29, 2017

Ювілейний X Міжнародний фестиваль сучасного мистецтва “Гогольфест” у 2017 році пройде в Києві з 7 по 17 вересня і буде присвячений темі біблійного ковчега.
Міжнародний фестиваль “Гогольфест” (ГогольFest) – це презентація в Україні кращих зразків сучасного українського та світового мистецтва, який об’єднує під своїм ім’ям основні арт-напрямки: театр, музику, кіно, літературу і візуальне мистецтво.

Фестиваль пройде на території експоцентру ВДНГ та  в «Довженко-Центрі». Там буде представлено театральні та музичні проекти, перформанси, хореографічні постановки, виставки, медіа-інсталяції, відео-арт, скульптури, живопис, графіка, кіно, майстер-класи – всього 11 днів, 300 подій і 900 учасників з 14 країн.

На ВДНГ буде показано великі шоу відкриття і закриття, а також основна візуальна програма. У «Довженко-Центрі  будуть представлені театральна, кінопрограми, освітня та арт-сквот, де художники з усієї Європи намалюють мурали.

На Гогольfest пройде прем’єра опери-балету “Ковчег” – це швейцарсько-український проект, який ставить Влад Троїцький, а музику до нього пише колектив Nova opera, який працював над операми “Вавилон” і “Іов”. Новий перформанс на фестивалі покаже Dakh daughters, а також відбудеться українська прем’єра французького циркового шоу Terabak за участю Dakh daughters, яке в цьому році показали в Парижі і Монпельє на півдні Франції.

Гості фестивалю зможуть взяти участь в побудові гігантського ковчега висотою в 4 поверхи, побачити нове концептуальне творіння Влада Троїцького і відправити Ковчег в “плавання” під час музичного шоу DakhaBrakha.

Леонід Коваленко

 

 

Коментарі

...