Губернатор Донеччини подав у відставку

  • Червень 13, 2018

Губернатор Донеччини Павло Жебрівський заявив про подачу заяви про звільнення президенту, про це він повідомив в соціальній мережі Facebook. Пізніше інформацію про відставку підтвердили українські телеканали, вони також повідомили що заява буде розглянута кабінетом міністрів.

Заяву про відставку очільника Донецької військово-цивільної адміністрації прийняв президент України, відставку розглянуть уже в середу Кабінет міністрів. Дану інформацію підтвердили в прес-центрі Донецької військово-цивільної адміністрації. Заява подана за власним бажанням, щодо можливих інших причин відставки наразі інформації немає

Своїми поглядами на час очолювання Донеччини Жебрівський висловився також на своїй особистій сторінці в Facebook.

За ці роки я пізнав та полюбив цей край. За нього я воював на фронті у 2014-му, з 2015-го «воюю» на ниві його розбудови – щоб жителі контрольованої Україною частині Донеччини жили достойно, крім того, щоб людям то той бік так званої лінії зіткнення дати наочний приклад того, що Україна – це сучасно, класно та перспективно; щоб дати їм надію, що колись, після звільнення, і вони так само житимуть – у мирі та злагоді, розвиватимуться самі та розвиватимуть свої громади. Ми розпочали величезну роботу. І сподіваюся, вона буде продовжена далі моїм наступником. У суботу зустрівся з Президентом України Петром Порошенком та попросив його про мою відставку. Він мою заяву прийняв, і у середу її має розглянути Кабмін. Дякую усій своїй команді за роботу, дякую жителям Донеччини за підтримку та розуміння. Ми разом з вами усьому світу довели: Донеччина – це Україна!

Нагадаємо, Павло Жебрівський був призначений керівником Донецької ОДА в червні 2015 року.

Коментарі

...