Демагогія на телебаченні змушує всіх думати про гірше

  • Липень 25, 2018

Український телеведучий та журналіст Микола Вересень під час однієї із своїх програм ставив питання про пропаганду української мови та на українських трансляціях під час ефіру на ретрансляторах які знаходяться на українській території, на думку пана Геращенко яку він озвучив, Україна все одно виграє від моменту проведення бою на території суперника.

Цей поєдинок дивилися десятки мільйонів росіян, які кричать “Крим наш!” і кричать, що Україна не існує, і це недодержава. Але саме наш боксер – до того ж з міста Сімферополь, перемагає росіянина і показує, що українська школа боксу міцніше, а наш хлопець сильніше. І це об’єктивно. Тому я радію. Я думаю, зі мною радіє і вся Україна

Під час ефіру на всеукраїнському телебаченні Геращенко заявив, про те , що якщо б Усик програв це було б добре, проте він виграв і це трохи краще за програш (Далі вичерпна цитата Геращенка)

Я радію перемозі нашого боксера пана Усика, якщо він програв, це було б не так добре, якщо б він переміг, проте він переміг, і це добре, він доводить, що українська школа боксу сильніша, що українські хлопці сильніші за росіян. Також я бачу, те, що після перемоги Усика російські тролі, російська пропагандистка машина запустилась і говорить про те, що Усик поїхав до Москви, що він їм продався

Нагадаємо, що віце спікер Верховної Ради України під час свого коментарю щодо перемоги Українця Олександра Усика додала що справжні українці борються проти ворога в справжні боях а не на аренах в Москві.

Коментарі

...