Депутат від Блоку Петра Поршенка став віце – президентом Ради Європи

  • Лютий 1, 2018

Володимир Арієв в ефірі «5 каналу» заявив що українська делегація має щоденний діалог із головою Ради Європи. Проте зауважив що питання повернення Росії до даного органу все ще не зняте у зв’язку із тим що новий голова також виступає за повернення даної країни. Непохитною позицією України є збереження на рівні Європи санкцій проти Російської Федерації.

 

«Аргументація у нас є, він так само як і Аграмунт хоче повернення Росії, щоправда він не такий як Аграмунт  своїх діях. Він обережніший і має в принципі досить яскравий прилад свого попередника, з ним можна говорити»

 

Також віце – президент поділився своїми думками щодо того чому Росію до цього часу не вигнали із організації Ради Європи. Так складається не в останню чергу через те, що зараз секретаріат очолює особа із Росії і вона прикладає всіх зусиль для повернення Росії в ПАРЄ.

 

«Країну можна виганяти якщо вона два роки не платить членські внески, тобто наприкінці року уже можна розглядати дане питання»

 

Нагадаємо ПАРЄ позбавила права голосу Росію в січні 2015 року через агресію ї щодо України, санкці ПАРЄ не стосуються економічної складової, проте це був перший орган який запровадив їх у відношенні до Росії.

Коментарі

...