Дерев’янко прокоментував зростання доходів Порошенка у 8 разів

  • Листопад 5, 2018

Президент Петро Порошенко та декілька наближених олігархів багатіють нечуваними темпами, в той час як українці опинились на межі виживання.

Таку думку висловив народний депутат Юрій Дерев’янко у своєму Facebook.

«Напевно Порошенко хороший президент. Тільки не для всіх, а для купки обраних, ну і для себе авжеж», – написав політик.

Він висловив обурення тим, що у країні руїна, люди на межі виживання, гривня знецінюються, всі біднішають, а у президента навпаки все тільки краще. «Та ще і як – у вісім разів! Про такі темпи збагачення на Заході тільки мріють, а у нас – легко», – зауважив нардеп.

За словами Дерев’янка, таких «вдалих» бізнесменів у країні є ще кілька – Ахметов, Пінчук, Коломойський, Григоришин, Фірташ, ну і ще чоловік 100. «У них все добре – навіть занадто. А у нас все погано – навіть занадто. То скажіть, на кого працює ця влада, на них чи на нас!?», – запитав Дерев’янко

Він підкреслив, що пропонує запровадити в Україні елементи прямої демократії. «Це означає, що всі будуть рівні. Що для олігархів не буде преференцій, що чиновники не зможуть багатіти за наш рахунок. Чи буде в нас це залежить тільки від вас самих», – підсумував Юрій Дерев’янко.

Нагадаємо, Президент Петро Порошенко за неповний 2018 рік задекларував майже 124 мільйони гривень прибутку. У декларацію за минулий рік Порошенко загалом вніс 16 мільйонів 303 тисячі 874 гривні доходів. Таким чином у 2018 році доходи президента зросли майже у 8 разів.

Коментарі

...