Докази присутності регулярних військ Російської Федерації на Україні

  • Травень 14, 2018

Голова Служби Безпеки України Василь Грицак виступив перед журналістами. Під час своєї доповіді він наголосив про роботу СБУ із збору та систематизації доказів присутності регулярної армії Російської Федерації на території України.

Збір доказів службою, із самого початку війни проводився. Зокрема для збору доказової бази про присутність кадрових збройних сил, військовослужбовців Російської Федерації на території нашої держави. 7 травня цього року, відбувся брифінг на якому викладали інформацію про безпосередню участь в організації та обстрілі району в Маріуполі військовослужбовцями сил Російської Федерації

Також Голова СБУ розповів про роботу яку проводить підпорядковане йому відомство на даний період часу. За його словами, СБУ займається збором доказів і щодо інших фактів обстрілів українських міст до яких можуть бути причетні російські військові.

Ми продовжуємо займатись цією діяльністю. На даний момент проходить збір доказів, щодо причетності російської армії до обстрілів міста Краматорськ. Я думаю, що не пройде багато часу і ми ці докази надамо

Нагадаємо, нещодавно Грицак заявив, що СБУ зараз перевіряє причетність військових Російської Федерації до факту передачі зброї Савченко та Рубану. В свою чергу, сепаратисти зі сходу України заявили про включення Рубана до списку обміну полоненими.

Коментарі

...