Економічний та воєнний захист українських кордонів

  • Липень 12, 2018

Народна депутатка України та журналістка Тетяна Чорновол виступила у ВРУ із промовою в якій розповіла про успіхи української влади, зокрема її виконавчої гілки за час керівництва прем’єра Володимира Гройсмана. Зокрема вона розповіла про боротьбу яку ініціював прем’єр для протидії корупції на митниці.

Я сьогодні буду говорити про успіхи України, зокрема про сканери Гройсмана. Така система прозорості на українському кордоні насправді нанесе великий удар по контрабанді. І я іще скажу, що сумно тільки те, що ці сканери не були закуплені як було заплановано державою іще 3 роки тому

Також із приводу необхідності захисту економічних та оборонних інтересів України виступив колега Тетяни Чорновіл по партії та колишній прем’єр міністр України Арсеній Яценюк. Він звернувся під час київського форуму напередодні саміту Україна-НАТО.

Українські громадяни не просто висловилися. Українські громадяни боролися за європейські цінності під прапорами Європейського Союзу на Майдані. Українські громадяни борються за нашу незалежність зі зброєю в руках на фронті проти російської агресії. Наш народ заслуговує чітку відповідь. На чітку відповідь про те, що Україна буде членом Альянсу, що Україна буде членом Європейського Союзу

Нагадаємо, нещодавно стартував саміт НАТО від якого Україна очікує чітких сигналів щодо перспектив та можливостей України щодо членства в даній організації.

Коментарі

...