Жертви будівельної “піраміди Войцеховського” пікетуватимуть Посольство США в Україні

  • Жовтень 24, 2018

24 жовтня 2018 року з 10:30 до 12:00 жертви будівельної “піраміди Войцеховського” пікетуватимуть Посольство США в Україні по вул. Ігоря Сікорського, 4.
Звернутися до Посла США М.Йованович українців змусила відсутність реакції української влади на очевидні факти “кришування” Віталієм Кличком та його найближчим оточенням – Вадимом Столаром, Олександром Спасибком, Сергієм Левадою та ін. сумновідомої “піраміди Войцеховського”.
Встановлено, що будівництво близько 100 столичних багатоповерхівок, куди вклали останні заощадження тисячі українських родин, припинено через злочинну змову команди Віталія Кличка та менеджерів із орбіти Анатолія Войцеховського.
Ця змова передбачає наступне: В.Кличко заплющує очі на масове незаконне будівництво багатоповерхівок у Києві та у подальшому через підступні схеми перекладає добудову об’єктів на плечі киян, даючи шахраям-забудовнкам уникнути кримінальної відповідальності. Зі свого забудовники-шахраї передають В.Кличку конкретні суми хабарів.
Зокрема, забудовник ЖК “Шевченківський квартал” Олег Репа обмовився, що передає Віталію Кличку через О.Спасибка та С.Леваду хабарі у розмірі 1,5 млн. дол. США з кожного свого об’єкта будівництва.
Доведені до відчаю кияни, серед яких багато інвалідів, учасників АТО та інших соціально вразливих верств населення, втративши надію на справедливе правосуддя, добиватимуться втручання міжнародної спільноти.

Коментарі

...