Завершення сесійного тижня У Верховній Раді України

  • Травень 27, 2018

Під час засідання парламенту в останній день тижня народні обранці підбивали підсумки та розповідали про досягнення України протягом даного періоду. Так зокрема голова парламенту Андрій Парубій окремо виділив звіт міжнародної комісії щодо збитого літака над територією Донецької області.

Шановні депутати, вчора міжнародна комісія яка розслідує збитя російськими окупантами літака малійських авіаліній остаточно заявила, що літак збили російські кадрові військові із 53 бригади. Слідчій комісії вдалося з’ясувати і довести у найдрібніших деталях обставини цього жахливого злочину

Також одним із депутатів від фракції «Народний Фронт» було підняте питання щодо монетизації пільг для певних груп населення. Ним було заявлено, що не можна обмежувати учасникам АТО кількість поїздок які будуть компенсовуватись із державного бюджету.

Ми в стінах Ради піднімали питання щодо монетаризації пільг для учасників АТО, тобто щодо кількості перевезень на певний проміжок часу. Я не можу погодитись, що для учасників АТО необхідно якимось чином обмежувати кількість їхнього пересування, все таки дані хлопці пройшли війну, віддавали свої життя, втратили багато друзів, я думаю що вони заслужили на те, щоб користуватись своїми пільгами в повному обсязі

Нагадаємо, одним із найголовніших питань на порядку денному ВРУ зараз стоїть створення Антикорупційного суду. Створення даного органу вимагають також і зовнішні кредитори України які в разі несхвалення закону обіцяють замороження чергового траншу фінансової допомоги.

Коментарі

...