Закриття телеканалів в Україні та річниця депортації Кримських татар

  • Травень 14, 2018

Олександр Семченко, український політолог надав інтерв’ю програмі «NewsFront». Під час інтерв’ю він прокоментував закриття телеканалів в Україні від часів президентства Януковича та обмеження їхньої діяльності.

Телеканал закрився, Український Бізнес Ресурс, це сталося більше двох років назад. Крім того є закриті радіостанції, ті самі «Радіо Вести», ефіри проводяться тільки в Дніпропетровську. Ліцензія на ефір у них була фактично по всій Україні, вести мовлення дозволили тільки по трьох містах, Київ, Харків, Дніпропетровськ. Я приймаю участь в російських телепередачах, я відмітив, що навіть коли хочуть протистояти українцям, то це все рівно відбувається не підготовлено

Також, в ході інтерв’ю Семченко висловив свій погляд на ситуацію із депортацією кримських татар під час радянської влади.

По офіційній статистиці, 20000 кримських татар були дезертирами. Відкриємо кримінальний кодекс СРСР, дивимось статтю за дезертирство, вища міра покарання це розстріл, також дивимось далі висилка сім’ї та конфіскація майна. Тобто виселення сім’ї, було передбачене кримінальним кодексом. По суті, їх засудили, їх вислали без конфіскації майна, ти міг забрати із собою майно вагою до пів тони. Більше того, все що важило більше пів тони, ти отримував державні розписки і потім там куди тебе переселяли ти отримував на місці»

Нагадаємо, голова Меджлісу закликав припинити окупацію Криму Росією, та не допустити повторення події 18 травня 1944 року.

Коментарі

...