Запропоноване нове свято замість 8 березня

  • Березень 11, 2018

Лариса Ніцой, українська дитяча письменниця в ефірі телеканалу «Zik» запропонувала ввести нове українське свято замість радянського 8 березня.

Інститут національної пам’яті проводить роботу із обрубування цих гаків, які нас тримають при піратському кораблі, при цій імперській московській країні. Вони це роблять для того, щоб корабель під назвою «Україна» пішов у своє вільне плавання. Та поки нас тримають ці гачки, ми не зможемо відірватися, ми будемо тягнути їх за собою. Вони нам не потрібні, нам слід від них від’єднатися. І 8 березня якраз є одним із цих гачків, які нас чіпляють і приєднують два кораблі

Також за словами письменниці Україні потрібно взяти курс на націоналізацію,саме націоналізація у таких сферах як мова та культура допоможе вийти державі на новий рівень.

Тільки через національні підходи, піклування про національну освіту, національну культуру і національну економіку можна збудувати міцну країну

Нагадаємо письменниця неодноразово була в центрі скандалів, останній із них пов’язаний із тим, що письменниця порівняла Київ із Тамбовом через кількість російськомовних людей.

Коментарі

...