Зараз загрозу війни з Росією можна оцінити як найбільшу з 2014-го

  • Грудень 5, 2018

Про це заявив начальник Генштабу ЗСУ України Віктор Муженко.
Перед нами агресор, у якого немає ні правових, ні моральних, ні інших рамок. Дуже складно передбачити, коли йому заманеться почати активні бойові дії проти України, – зазначив начальник Генштабу.
Він додав, що Росія різко збільшила танкову групу, яка розташована на відстані 18 км від кордону з Україною. За його словами, за 2 тижні – від середини вересня до 1 жовтня – вона збільшилася більш ніж втричі – з 93 до 250 машин. Це могло свідчити про підготовку повномасштабного вторгнення після інциденту в Керченській протоці 25 листопада.

Вранці 25 листопада прикордонні кораблі РФ здійснили агресивні дії проти 3 кораблів ВМС ЗС України під час їхнього переходу з порту Одеси до порту Маріуполя Азовського моря. У результаті тарана прикордонного корабля РФ був пошкоджений буксир ВМС України. Пізніше українські кораблі були обстріляні та захоплені російським спецназом. У результаті зіткнення з прикордонними силами ФСБ РФ у Керченській протоці поранення отримали 6 українських моряків. Усього за ґратами в Росії опинилися 24 українських моряків.

Коментарі

...