Заяви затриманого сепаратиста із Бразилії

  • Травень 7, 2018

Націоналістами в Києві був затриманий колишній учасник бойових дій на Донбасі бразильського походження Рафаель Лусваргі. Націоналістичні сили привели його до будівлі СБУ в Києві та вимагали проведення розслідування за заклики до знищення Українських воїнів. В Інтернеті є заяви даної особи датовані 2015 роком в яких він заявляє наступне.

Коли війна розпочиналась я був у Бразилії, тому що я бразилець. Проте моя сім’я, мої предки говорять, що ми росіяни, дуже давно це було але наші предки це росіяни. Із 2010 року до 2013 року я жив в Росії

Також опублікованим у всесвітній мережі є інтерв’ю в якому Лусваргі розповідає про своє ставлення до української армії та її добровольчих батальйонів.

Із регулярної української армії для мене це жаль, тому, що я рахую, що вони наші брати, що вони також слов’яни. Проте людина яка «правосек» яка з іншого батальйону, яка найманець, такі також були, ніяких відносин. Наш командир сказав, якщо вони попадають в полон можна їх відразу вбивати, це не людина, це мішок м’яса, це наша земля, вони вбивають наших дітей, наших старих людей, наших ветеранів, ніяких відносин не може бути

Нагадаємо, на даний момент залишається невідомим чи СБУ затримає Лусваргі, має відбутись допит, а уже потім буде прийняте процесуальне рішення.

Коментарі

...