За фальшиві новини, справжній скандал змови Клінтон з Україною Л. Тодд Вуд

  • Серпень 20, 2017

 

“Козирем у змові з Росією” оповідання живий і здоровий в Сполучених Штатах. Зі ЗМІ та марксистської лівій не вистачає яких-небудь фактів на підтримку цієї брехні, вони тепер звернулися в здогадах про те, що хакери доказів за кордоном може надати реанімувати їх спробі повалити законно обраного президента США.

Ассошиейтед Прес і Нью-Йорк Таймс повідомила на цьому тижні, що український хакер по імені “Profexer” здався і тепер є співпрацюють свідком для ФБР. Засоби масової інформації в звітності, що “факти” це новий поворот в історії Росії може розкрити. Навіщо потрібні факти, коли можна засмічувати новини з речей, які ви можете зробити про те, що людина може сказати про президента Трампа?

Згідно рахунку AP, що “немає жодних доказів, що Profexer працював, принаймні свідомо, на російські розвідувальні служби.” Але яке це має значення, коли ви можете прикріпити всілякі інсинуації і вигадки закордонних арешту за злом?

Але цю історію в сторону, деякі реальні новини приходять з України на передніх змови. Я вже не кажу про російських змову проти Хілларі Клінтон, я говорю про змову між Національним Комітетом Демократичної партії і уряду України, щоб спробувати зупинити Дональд Трамп перемогти на президентських виборах.

Ми всі знаємо, що Пан Трамп заявив про спробу роботи з Москви на світовій арені в ході кампанії. По суті, це було визнання того, що Вашингтон повинен домагатися поліпшення відносин з Росією — ви знаєте, що справді велика нація, яка має найбільшу ядерної зброї в світі. Пан Трамп, по суті, сказав, що ми повинні поважати заклопотаність Москви з приводу її “близького зарубіжжя” і працювати з Росією там, де ми могли б перемогти “ісламська Держава” та інших загроз для обох країн.

Це, очевидно, не влаштовує Київ, який веде боротьбу з проросійськими бойовиками в східному Донбасі за останні кілька років. Б пан Трамп кінця санкцій щодо Росії? Пан Трамп припинити підтримку українських збройних сил в конфлікт проти Москви?

Один раз в офісі, однак, пан Трамп зробив якраз навпаки. Він зміцнює підтримку Україні і навіть напали на базу ВПС Сирії з 59 крилатими ракетами навіть з сотнями російських фахівців, розгорнуті там.

Доказів був звільнений, припускаючи, що НЦР оперативники працювали з урядом України, щоб сфабрикувати докази проти пола Манафорта, колишній керівник виборчої кампанії пана Трампа, який став центральною фігурою в Російській зонд втручання. Після розмови з українського Національного антикорупційного Бюро (Набу), я писав в цьому просторі ще рік тому, що вони знали на той момент, що “книги”, опублікованій в “Нью Йорк Таймс”, нібито показують, що рецепти отримували незаконні виплати від джерела прив’язують поваленого українського президента Віктора Януковича було сфальсифікованим. Детективи Набу чітко заявив, що газета взяла липовий документ з інтернету.

На цьому тижні депутат України Андрій Деркач направив лист головного прокурора країни з вимогою розслідувати незаконний змову з кампанії Клінтона, щоб перемогти р-н Трамп.

“Тільки прозоре і ретельне розслідування незаконного втручання українських чиновників у виборчій кампанії США зможуть відновити довіру наших стратегічних партнерів”, – написав пан Деркач.

Він сказав, що було “незаконне втручання у вибори президента Сполучених Штатів, організованою злочинною організацією”, що складається з українських урядовців, які завдали шкоду відносинам з США

Я ще раз говорив з посадовими особами Набу на цьому тижні, і вони надали заяву консерви, говоріть по суті, вони омили свої руки справу Манафорта.

Спеціальні адвокат Роберт Мюллер вчинити правильно, а також розслідувати цю змову? Або він буде діяти тенденційно і ігнорувати докази?

На цьому тижні ми також дізналися, що ракетні двигуни від української фабрики, можливо, знайшли їх шлях до Північної Кореї і значно покращено Кім Чен Ина можливість напасти на Континентальній частині США з ядерною зброєю. Я думаю, що ми повинні ігнорувати це одкровення.

• Л. Тодд Вуд-колишній спецназівець, пілот вертольота і Уолл-Стріт заборгованості трейдера, і внесла свій внесок у Лисалу бізнес, в Москві рази, Національний Огляд, Нью-Йорк пост і багато хто інші видання. З ним можна зв’язатися через його сайт LToddWood.com.

Copyright © 2017 The Washington Times, LLC.

Коментарі

...