З 1 лютого у Києві перші інспектори із паркування Департаменту транспортної інфраструктури КМДА вийдуть на вулиці

  • Лютий 1, 2019

З 1 лютого у Києві перші 10 інспекторів із паркування Департаменту транспортної інфраструктури КМДА вийдуть на вулиці для слідкування за правилами парковки.
Це поки це буде їхній тестовий режим роботи
Повідомляє заступник директора Департаменту транспортної інфраструктури – начальник управління з паркування Дмитро Рахматуллін.
За 2 місяці буде впроваджуватися другий етап, коли інспектори почнуть робити фотофіксацію й виписувати штрафи.
У травні можна буде впровадити третій етап, коли інспектори й поліція зможуть приймати більш суворі рішення. Тоді застосовуватиметься евакуація припаркованого з порушеннями транспорту. Але до того часу Київрада має внести зміни до деяких міських положень і документів
27 вересня 2018-го Київрада прийняла рішення, яким уповноважила інспекторів з паркування Департаменту транспортної інфраструктури КМДА проводити тимчасове затримання транспортних засобів у випадку вчинення порушення правил зупинки, стоянки.

Рішення прийнято у зв’язку з заходами реформування сфери паркування, передбаченими Законом “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування сфери паркування транспортних засобів” від 21 грудня 2017-го, який набув чинності 27 вересня.

Коментарі

...