Київ увійшов до топ-10 найуспішніших міст світу за рентабельністю бюджетних інвестицій

  • Березень 24, 2019

Нагороду Києва в Каннах отримав мер столиці Віталій Кличко, повідомили в прес-службі мера.
Високу оцінку свого розвитку українська столиця отримала в конкурсі fDi Location Awards, який проводить спеціалізований журнал Foreign Direct Investment (видає його Financial Times).
Віталій Кличко також представив на міжнародній виставці нерухомості MIPIM у Каннах стенд Києва та інвестиційні проекти, в яких українська столиця пропонує приєднатися іноземному бізнесу.
Сьогодні ми представляємо тут Україна і її столицю. Як мер Києва хочу відзначити, що наше місто сьогодні динамічно розвивається, показуючи приклад перетворень всій країні.
Київ – дуже привабливий і перспективний для світових інвесторів. І свідченням цього є те, що протягом кількох останніх років 60 відсотків всіх інвестицій в Україну приходять саме до Києва, що провідні рейтингові агентства підвищили позиції Києва. І залучення інвестицій сьогодні – один з наших пріоритетів. Щоб столиця розвивалася, ставала доброю і більш комфортною

Виставка нерухомості зібрала 26 000 учасників з 100 країн світу. Захід відвідають майже 6000 міжнародних інвесторів і майже 4000 топ-керівників найвпливовіших компаній з усіх секторів міжнародної нерухомості.

Коментарі

...