Компанія з українським корінням змагатиметься за контракт від NASA

  • Грудень 3, 2018

Компанія Firefly Aerospace розташована в Цедар Парку, американського штату Техас. Контракт на $ 2,6 млрд і передбачає створення технологій для досягнення Місяця.
Компанією володіє український бізнесмен Максим Поляков, і у неї є офіс в Україні. ВR&D-центрі в Дніпрі. Там працює близько 120 чоловік. Вони займаються дослідженнями і вивченням експериментальних розробок. Головний офіс в Техас. Є представництва у Вашингтоні і Токіо.
Firefly виробляє ракетоносії і пропонує “космічні сервіси”. Ракетоносії Firefly можуть працювати на загальній інфраструктурі для запуску і здатні вивести до 4 метричних тонн вантажу.
Головна мета програми від NASA – створення сервісів доставки людей і вантажів між Землею і Місяцем. Firefly Aerospace вже уклала з космічним агентством кілька контрактів на 10 років, що набудуть чинності 2 січня 2019 року. Відтоді компанія конкуруватиме на першу комерційну місію з доставки вантажу на Місяць.

З космодрому NASA запустили ракету-носій “Антарес”. Над розробкою апарату працювала міжнародна команда вчених. Були серед них й українці. Ракета має доставити вантажний модуль “Сігнус” до Міжнародної космічної станції.

Коментарі

...