Конференція Business fwdays’19

  • Січень 26, 2019

16 лютого 2019 р. відбудеться конференція Business fwdays’19.
Унікальна команда спікерів з різних сфер та з непересічним досвідом. Розповідатимуть, як не боятись йти новим шляхом, як бути першим у своїй ніші, які з бізнес-трендів реалізувати в першу чергу.
Чотири потоки доповідей спеціально для власників бізнесу, ТОП-менеджерів, маркетологів, sales, HR-спеціалістів, рекрутерів та інших спеціалістів. Сфокусуйтеся тільки на головному та сформуйте стратегії на 2019 р.

Конференція охопить такі напрямки:
● Business
розвиток компанії, визначення напрямку діяльності, формування місії та цілей компанії
● Sales
інструменти і методи ефективних продажів.
● Marketing / Advertising / Branding
основні поняття бренду компанії, визначення та розуміння потенційного клієнта, аналіз ефективних стратегій для залучення нових клієнтів, внутрішні і зовнішні комунікації бренду
● Employer branding / Recruitment / HR
репутація, позиціювання, корпоративна культура, HR-брендинг, метрики у брендингу роботодавця
● Failure Cases
реальні невдачі, які сталися в проектах компаній, чому вони відбулися, як їх вирішувати та робити правильні висновки.

Серед спікерів: Ярослав Сердюк (Banda), Дмитро Борисов (сім’я ресторанів Дмитра Борисова), Володимир Омелян (Міністерство інфраструктури України), Ігор Карпець (Grammarly), Максим Бахматов (UNIT.City / Radar Tech), Сергій Кравець (Tickets.ua), Лариса Брувер (1+1 media), Дмитро Феліксов (Concert.ua), Тетяна Лукинюк (Red Bull Ukraine) та інші. На вас чекають 4 потоки практичних доповідей, понад 20 досвідчених експертів у своїх сферах та зал з Майстер-класами.

Коментарі

...