Криза журналістики в Україні

  • Березень 5, 2018

Український телеведучий Дмитро Гордон побував в гостях у іншого журналіста Миколи Вересня. Вони в ефірі телеканалу NewsOne обговорили питання журналістики в Україні, через призму запитань які були задані на прес-конференції президенту України. Так на думку двох журналістів зараз професійний рівень підготовки не відповідає нормам які має ставити перед собою журналіст.

Нажаль, таких професіоналів як ми, залишилось дуже мало, я зараз говорю без іронії. Іде деградація взагалі нашого життя, і деградація журналістики зокрема. Тому і запитань зараз ставити немає кому

Також Микола вересень звернув увагу на той факт, що проблема окремого поганого журналіста не є його особистою, оскільки якщо журналіст свідомо чи несвідомо викривлює інформацію то впливає на суспільну думку та суспільні настрої загалом. В свою чергу Гордон розповів як на його думку потрібно поводитись в даній сфері.

Потрібно, щоб журналіст ставив питання які хвилюють його особисто, та ті які хвилюють суспільство загалом

Нагадаємо, на прес-конференції Президента сам Гордон попросив захисту у зв’язку із проведенням ним заходів у Львові та погрозами партії Свобода які за його словами хочуть зірвати його виступ.

Коментарі

...