Лариса Ніцой сумнівається в правдивості «списку 47»

  • Червень 7, 2018

Українська письменниця та педагог Лариса Ніцой в ефірі одного із українських телеканалів розповіла про «Список 47», де за заявами українського СБУ було 47 людей яких мали вбити російські спецслужби. Вона висловила сумніви в достовірності списку, проте розповіла, що хотіла би щоб список був справжнім.

Я би хотіла, щоб цей список був справжнім. Чи те саме СБУ, чи банкова, чи автор цього списку сидить в Україні, і що мовляв цей список несправжній а спецоперація. Я боюся, що авторам списку захочеться довести в разі не справжності списку, його справжність, і що не дай бог їм прийде в голову ліквідувати когось із цього списку. Те що я в цьому списку, я не здивована, мені кожного дня, і сьогодні також прийшов лист із погрозами. Я отримую такі листи дуже часто як на свою адресу, так і на адресу своєї родини. Ці листи приходять через мій захист україномовних громадян

Також письменниця розповіла про запрошення її до СБУ де проводились бесіди із усіма особами які потрапили до списку. Вона висловила обурення російською мовою якою розмовляли в державній структурі.

Зайшовши в будівлю СБУ, співробітник несподівано зі своїми колегами перейшов на російську мову. Він викликав іншого співробітника і той теж звернувся до мене російською: “Ларіса Нікалавна, я правєду вас к слєдоватєлю”. Для мене це був шок. Я часто отримую листи російською мовою з погрозами мені і моїй родині, про те, що “вот прідут іхніє…” – і тут якісь незнайомці, які б мали в стінах такої поважної державної структури при виконанні державних обов’язків говорити державною мовою – раптом заговорили до мене російською мовою про якогось “слєдаватєля”. Це виглядало як захоплення ворогами нашої Служби безпеки

Нагадаємо, до СБУ викликали всіх осіб які перебували в списку, за словами самих осіб вони підписували документи про не розголос даної інформації.

Коментарі

...