Луценко є гарантом корупції Порошенка і безкарності оточення Януковича

  • Лютий 22, 2018

Генеральний прокурор Юрій Луценко має піти у відставку, оскільки є гарантом корупції для президента Порошенка і його оточення.
Про це заявив народний депутат Юрій Дерев’янко в ефірі телеканалу Newsone.
“Юрію Луценку давно пора піти у відставку. Я хочу зазначити, що це вже четвертий генеральний прокурор після Революції Гідності. Махніцький, Ярема, Шокін, Луценко — скільки їх не міняти, ці генпрокурори є гарантами корупції для Порошенка і його оточення. І гарантами безкарності для всіх цих людей, які створили цю корумповану систему”, — заявив політик.
Він підкреслив, що за цей час жодної людини з Опоблоку, з оточення Януковича ніхто не посадив.
“Ці всі статистичні акробатичні трюки тільки спрямовані на те, щоб імітувати якусь бурхливу діяльність”, — прокоментував нардеп заяву Луценка про результати діяльності ГПУ.
На думку нардепа, це відбувається тому, що Порошенко був міністром економіки уряду Януковича, і одним із засновників колишньої Партії регіонів.
“Луценко — це його кум без вищої юридичної освіти. Сьогодні це абсолютні союзники і соратники у грабуванні України , які спільно працюють далі. Тільки одні сидять і вичікують свого часу, а інші їх взагалі не чіпають”, — обурився Дерев’янко.
Нагадаємо, напередодні генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що за 2017 рік завдяки діям Генеральної прокуратури державі Україна відшкодовано 10 мільярдів гривень.
Також він повідомив, що було викрито понад 9400 корумпованих чиновників, однак зізнався, що досі не вдалося посадити за ґрати “велику рибу” серед корупціонерів. За його інформацією, до суду було скеровано 5702 обвинувальних акти та відшкодовано збитки на суму на 340 мільйонів гривень, ще на понад 1 мільярд накладено арешт.

Коментарі

...