Лідер “Національного корпусу”, народний депутат Андрій Білецький не виключає, що буде кандидатом у президенти

  • Листопад 13, 2018

Лідер “Національного корпусу” і колишній командир полку “Азов”, народний депутат Андрій Білецький не виключає, що буде кандидатом у президенти та пропонує націоналістам об’єднатися в єдину партію. Про це він розповів в інтерв’ю.

Єдиний кандидат, як і єдина націоналістична партія, – це запорука перемоги націоналістів. Такого об’єднання чекає величезна кількість людей національно орієнтованих, фронтовиків, ветеранів

Водночас Білецький зауважив, що його не попереджали про висунення ВО “Свобода” свого кандидата у президенти – Руслана Кошулинського.

Нас не попередили. “Свобода” – один із підписантів маніфесту, і вона заявила кандидата. Цей кандидат може обговорюватися. Я не бачу в цьому проблеми. “Національний Корпус” висуне мене, “Правий сектор”, скоріш за все, – Андрія Тарасенка. Ми будемо ще обговорювати усі кандидатури між нашими політичними силами, вузьким колом. Але 14 жовтня ми домовилися разом віддати шану загиблим на фронті, нашим бойовим товаришам. Чомусь “Свобода” вирішила політично зіграти на випередження в такий день

Крайнім строком для висунення націоналістами єдиного кандидата у президенти буде грудень, сказав Білецький.

Тому що тягнути далі справді нікуди

У березні 2017-го лідери 3 націоналістичних партій Олег Тягнибок, Андрій Білецький та Андрій Тарасенко підписали й представили національний маніфест.

Коментарі

...