Матч Ліги націй Україна – Чехія пройде у Харкові на стадіоні “Металіст”

• Жовтень 16, 2018

Матч Ліги націй Україна – Чехія пройде у Харкові на стадіоні “Металіст”. Початок – о 21:45.

На поєдинку працюватиме бригада арбітрів із Литви. Головним суддею зустрічі буде 40-річний уродженець Каунаса Гедимінас Мажейка. Йому допомагатимуть Вітаутас Сімкус і Вітеніс Казлаускас. Додаткові рефері – Донатос Румсас і Робертас Валіконіс. Четвертий суддя – Довідас Сужієделіс.

Суддівський спостерігач – Фріц Штухлік (Австрія). Делегат УЄФА – Маркус Штенгер (Німеччина).

Матч Ліги націй між Україною та Чехією розпочнеться з вшанування пам’яті легендарного гравця і тренера київського “Динамо” Олега Базилевича, який помер сьогодні на 81-му році життя.

Стартові склади:

Україна: П’ятов, Караваєв, Ракицький, Бурда, Матвієнко, Степаненко, Малиновський, Коноплянка, Ярмоленко, Марлос, Яремчук

Запасні: Лунін, Бойко, Кравець, Циганков, Зінченко, Кулач, Петряк, Макаренко, Бутко, Сидорчук, Пластун, Кривцов

Чехія: Павленка, Новак, Гебре Селассі, Брабец, Барак, Челюстка, Дочкал, Янкто, Шик, Павелка, Видра

Запасні: Коубек, Стронаті, Масопуст, Змргал, Шура, Травник, Крменчик, Цоуфал, Вацлік, Кудела

Перший тайм

3′ Чехи виводили Шика на “побачення” з голкіпером збірної України – в останній момент м’яч зі штрафного майданчика вибив Бурда.

6′ Українці завдали першого удару по воротах: Коноплянка зробив навіс в район 11-метрової позначки, Яремчук виграв верхову боротьбу, але пробив несильно і невлучно.

10′ Момент в України! Коноплянка зробив навіс з лівого флангу, Яремчук випередив захисників і воротаря і пробив головою поруч зі стійкою.

12′ Новак з правого флангу змістився в центр, трохи наблизився до воріт і пробив метрів з 25 – вище воріт.

14′ Момент в України! Коноплянка навісив з правого флангу, Яремчук виграв єдиноборство на “другому поверсі” – після удару нападника метрів з 10 м’яч пройшов поруч зі стійкою.

15′ Момент у Чехії: Павелка наважився на удар метрів з 22 – П’ятов у відчайдушному стрибку врятував українську команду.

18′ Момент у Чехії: Янкто з лівого флангу вискочив віч-на-віч з голкіпером – П’ятов удруге поспіль зумів зберегти ворота на “замку”.

21′ Шик наніс удар з дальньої відстані – страж воріт українців спокійно з цим впорався.

25′ Яремчук укотре пробив головою з меж штрафного – далеко від воріт. Подачу з правого флангу зробив Караваєв.

30′ Коноплянка зробив хитру передачу в штрафний – Яремчук і Ярмоленко не зрозуміли партнера.

33′ Момент в України! Марлос відпасував на Коноплянку, який з лівого флангу пройшов у штрафний, обіграв суперника і пробив метрів з 12 – воротар чехів зіграв надійно.

35′ Момент в України! Марлос зробив перелачу в центр на Малиновського, якому трохи не вистачило влучності.

43′ ГОООЛЛЛЛЛЛЛЛ – 1:0! Малиновський після пасу Яремчука наважився на удар метрів з 22 – м’яч залетів у кут воріт.

45′ Янкто пробив з лівого флангу у дальній кут – невлучно.

Перерва

Другий тайм

48′ Матвієнко зробив навіс з лівого флангу – Яремчука опікали одразу два захисника і не дозволили йому пробити по воротах.

50′ Україна заробила право на кутовий, подачу виконав Коноплянка, а арбітр зупинив гру, зафіксувавши порушення правил з боку Яремчука.

53′ Шик вирішив пробити з-за меж штрафного – вище воріт.

55′ Момент у Чехії: Павелка пробив метрів з 22, м’яч полетів під поперечину – П’ятов “потягнув” цей удар.

65′ Українці провели стрімку контратаку: Марлос віддав пас у штрафний на Ярмоленка, який обіграв воротаря, але м’яч залишив межі поля.

67′ Змргал вийшов на поле замість Видри.

68′ Павелка наніс удар з лівого флангу – м’яч пішов на кутовий.

69′ Циганков вийшов на поле замість Коноплянки.

70′ Ярмоленко з правого флангу увійшов у штрафний і намагався “закрутити” у дальній кут – виконання підвело гравця.

72′ Два удари поспіль від Малиновського і Степаненка не досягли цілі.

73′ Замість Шика на поле вийшов Крменчик.

76′ Момент в України! Ярмоленко вивів Циганкова віч-на-віч з голкіпером, який нейтралізував удар Віктора.

77′ Змргал отримав пас з лівого краю штрафного і пробив з відскоком від газону – П”ятов зреагував на удар у ближній кут.

81′ Шура вийшов замість Янкто.

83′ Ракицький помилився на своїй половині, Крменчик підхопив м’яч, наблизився до воріт і пробив з лівої ноги – вище воріт.

85′ Малиновського замінив Зінченко.

Арбітр компенсував 3 хвилини.

Кінець матчу

Після перемоги над словаками (1:0) збірна України стала фаворитом групи в дивізіоні В. Якщо команда Андрія Шевченка фінішує першою, то наступного сезону гратимемо в дивізіоні А серед найсильніших європейських команд. Путівку до фінальної частини Євро-2020 потенційна перемога в групі не гарантує. Для цього треба перемогти в стикових матчах. Там зіграють чотири команди, що перемогли в кожній групі дивізіону В.

Автор: Сергій ТАЛІМОНЧИК