Міністр соцполітики Рева має піти у відставку

  • Липень 3, 2018

Соціальна політика в Україні спрямована на те, щоб ще глибше занурити українців за межі бідності, тому міністр соцполітики Андрій Рева має піти у відставку.
Про це заявив народний депутат Юрій Дерев’янко в ефірі програми VoxPopuli на телеканалі ZIK.

“Міністр соціальної політики говорить про те, що українці такі бідні, тому що багато їдять. Міністр соцполітики разом з іншими розробляє план, як спочатку українцям начебто дати якісь пільги, субсидії, а потім знайти спосіб щоб це все забрати, глибше залізаючи в кишені українців”, — обурився нардеп.

На переконання депутата, соціальна політика перетворюється не в те, щоби підтримати кожну людину, яка вже практично знаходиться на рівні бідності, а “ще глибше заштовхати українця”.

“Як можна поважати чи позитивно ставитись до такого міністра? Я вважаю, що такий міністр має піти геть у відставку”, — підсумував політик.

Нагадаємо, Юрій Дерев’янко став співавтором проекту постанови про визнання роботи Міністерства соціальної політики України незадовільною та звільнення із займаної посади міністра соціальної політики України Андрія Реви, яка була зареєстрована в парламенті 7 червня 2018 року.

Коментарі

...