Навіть якщо Трамп російський агент здати Україну йому не дозволять

  • Липень 16, 2018

Український телевізійний ведучий та журналіст Дмитро Гордон виступив в ефірі одного із українських телеканалів. Він розповів про висловлювання Трампа щодо можливості визнання Криму російським. На його думку, цього не станеться навіть якщо Трамп являється агентом Росії або Росія має на нього компромат.

Навіть якщо допустити, що Трамп російський агент, бачите я уже навіть називаю речі своїми іменами. Навіть якщо уявити, що він агент КГБ а потім ФСБ Росії, навіть якщо уявити, що у Путіна на Трампа величезний компромат і російські олігархи увесь цей час тримали його як особливо цінного агента на плаву, навіть якщо припустити, що йому набридла Україна і він хоче домовитись із Путіним і закрити цю тему назавжди, йому це не вдасться

Також Гордон в інтерв’ю розповів про причини які не дозволять Трампу робити те, чого він прагне. На його думку система важелів та противаг в американській політиці не зможе допустити цього.

Він може сказати Путіну, що буде так, а потім в штатах йому покажуть велику дулю і скажуть ні. Так як це було на саміті, коли він сказав вибачте, я перегнув палицю, видно йому хтось подзвонив і сказав як зробити

Нагадаємо, раніше Дмитро Гордон прокоментував скандал між Відою, Вукоєвичим та ФІФА, на його думку Міжнародна федерація футболу залежить від Росії і “стелиться” перед президентом РФ Володимиром Путіним.

Коментарі

...