Наймасштабніша в Україні виставка електроніки

  • Квітень 11, 2019

CEE2019 – наймасштабніша в Україні виставка електроніки, електротехніки, рішень та продукції для дому та підприємств, товарів для дітей та іграшок. У 2019-му XII виставка СЕЕ відбудеться у дві фази 6-7 квітня та 12-14 квітня і об’єднає понад 200 світових лідерів споріднених індустрій, різних галузей і бізнес-напрямків.
Під час першої фази CEE2019 6-7 квітня відбуватиметься показ та тестування продукції і рішень для бізнесу системної інтеграції, консумерської електроніки; комп’ютерних і консольних ігор; техніки для дому, унікального та величезного асортименту товарів та іграшок.
За другої фази, 12-14 квітня, на відвідувачів чекатиме ще більша територія геймінгу та кіберспорту з іграми та турнірами. Гравці випробуватимуть в дії новітні обладнані ігрові місця, кокпіти, VR-шоломи, ігрові, і не лише, монітори, ноутбуки, смартфони, консолі, периферія, 3D друк, сувенірні ігрові фігурки, численні найкращі аксесуари, тощо. Гості до того ж матимуть нагоду ознайомитися наживо з моделями електротранспорту і гібридними авто, отримати консультації лідерів автопрому. У зоні beauty можна причепуритись, зробити стильну зачіску або добрати чи придбати відповідні товари для догляду за тілом та волоссям. Додаткова територія на відкритому повітрі вітатиме у хвилини відпочинку, також там буде розташована територія де можна в швидку поїсти.

Обидві фази готують чимало цікавого відвідувачам, численні конкурси та призи, нові товари та розваги, корисні та ефективні рішення для побуту та бізнесу. СЕЕ2019 відбуватиметься на новій території поруч з станцією метро Тараса Шевченка. Підготовка до виставки добігає фінальної фази, майже всі учасники вже визначились. Подія обіцяє бути незвичайною.

Коментарі

...