Націоналісти зірвали покладання квітів до постаменту Ватутіну

  • Квітень 15, 2018

В Києві націоналісти прийшли до пам’ятника Ватутіну та зірвали покладання квітів до монументу. Групою радикально налаштованих людей було також облито пам’ятник червоною фарбою. Піч час акції лунали лозунги про не допуск до реваншу комуністів.

Вони зібрались тут для легалізації своїх «ватних» намірів. Вони збираються святкувати тут пам’ять нібито людини яка звільнила Київ від фашистів, хоча ми всі знаємо, що замість Бухенвальду прийшла Колима

Після початку акції націоналістів на місце події приїхали представники «Опозиційного блоку» та між ними відбулась сутичка в якій постраждала представниця Опозиційного Блоку, про що повідомила партія.

Цих хлопців пробувала зупинити Галина Кулик, член правління Національної платформи «Жінки за мир», проте радикали із організації застосували проти жінки сльозоточивий газ, після чого втекли. Саму Галину госпіталізували із діагнозом «Хімічний опік очей та обличчя другого ступеню»

Нагадаємо, раніше СБУ та поліція України повідомили, що вони готові до святкувань дня перемоги, та зроблять усе можливе для перешкоджанням провокацій.

Коментарі

...