Необхідно залучити молодь до голосування на виборах та запровадити контроль над обраною владою

  • Квітень 6, 2018

Молодь в Україні здебільшого не бачить необхідності ходити на вибори, тому майбутнє України обирають здебільшого люди поважного віку.
Про це заявив народний депутат Юрій Дерев’янко під час форуму “Нова країна” з переглядом фільму Михайла Саакашвілі “Україна, якій вдалося” в Житомирі.

“Такий парадокс — наше майбутнє обирають люди, яким 60+. Молоді люди, яким 18-27 років, не вірять у вибори, не ходять на вибори і не розуміють важливості ходити на вибори. А більш літні люди, як правило, всі ходять на вибори”, — констатував нардеп.

Тому, за його словами, виходить так, що майбутнє України визначають люди, які мають поважний вік.
Дерев”янко заявив, що чинна влада на чолі з Порошенком має багато планів, як сфальшувати наступні вибори, в тому числі “за гречку”.

“Коли доводять людей до зубожіння, звісно знаходиться частка людей, які навіть публічно кажуть, що вони продають свій голос”, — обурився політик.

Він навів дані соціологічного дослідження, згідно з якими 15,6% громадян України готові продати свій голос за гроші. “Це тільки ті, хто публічно сказав, що вони готові. Це величезний ризик фальшування і отримання такого волевиявлення, яким воно не є насправді”, — підкреслив Дерев’янко.

Він заявив, що потрібно запровадити механізм контролю за тими, кого обирають українці .
“Ми завжди маємо ту владу , яку ми обираємо. Нам потрібно навчитися обрати і головне -запровадити механізм контролю за тими, кого ми обираємо”, — заявив нардеп.

Дерев’янко повідомив, що РУХ НОВИХ СИЛ виступає за ухвалення нового закону про вибори — із забороною політичної телевізійної і бордової реклами і відкритими списками.
“Інакше соціальні ліфти ніколи не будуть працювати”, — додав він.

Нагадаємо, майже півроку тому, 7 листопада 2017 року, Верховна Рада прийняла за основу проект Виборчого кодексу, який передбачає пропорційну виборчу систему з відкритими списками на виборах народних депутатів України.

РУХ НОВИХ СИЛ виступає за ухвалення цього закону в цілому з відповідними правками.

Коментарі

...