Нерухомість та вклади українських можновладців у країнах Європи

  • Квітень 13, 2018

Сергій Лещенко український народний депутат у своїй авторській програмі «Чесна політика» розповів прос татки та вклади наших можновладців та олігархів у країнах ЄС.

Чисельна нерухомість українських чиновників у Європі не є секретом. Вілли Порошенка та його найближчого оточення у Іспанії, Будинки братів Клюєвих у Відні в Австрії, так само будинки Азарова в Австрії, це уже всім відомі історії. Новим рішенням для українських чиновників є вкладення у нерухомість для заробітку

Нові справи які були ініційовані генеральною прокуратурою в тому числі щодо колишнього оточення Януковича не принесли бажаного результату.

Гроші Ложкіна які були вкладені у німецьку нерухомість це далеко не єдиний приклад коли українські політики свої гроші вкладають у більш безпечне закордоння. Проект «Муніципальний сканер» знайшов у Празі та курортному місті Карлові Багато майна відомих українців

Нагадаємо, сам Сергій Лещенко володіє новопридбаною квартирою в центрі Києва, керівник НАБУ який виступав перед парламентом пообіцяв ініціювання справи та доведення до відома громадськості деталей прибутків Лещенка.

Коментарі

...