Нові військові звання в армії

  • Липень 7, 2018

Керівник генерального штабу українських збройних сил підписав указ про проведення декомунізації в рядах української армії. На його думку найпершим кроком має бути зміна військових звань та відхід від радянської практики. Дану ситуацію прокоментував головний військовий прокурор Анатолій Матіос.

Ви знаєте, я абсолютно підтримую рішення керівника генерального штабу збройних сил України. Армія це та структура яка регламентована щосекунди та щохвилини, і цілодобова, підготовка змін звань вона також має бути прописана. Після прийняття закону абсолютно закономірно вважаю, що українська армія не має брати приклад, а абсолютно закономірно є хребтом української нації. І вона цим вчинком продемонструє що зробила вибір в буремні важкі дні

Також під час свого виступу Анатолій Матіос заявив, що після введення даного закону українці розпочнуть пишатись не тільки своєю армією, а і її одностроєм та її військовими званнями.

Я абсолютно підтримую, хто і що і як би не кепкував, ми пишаємося армією, а тепер будемо пишатись і українським одностроєм і українськими званнями. Ми пам’ятаємо як на початку 90 років слова пісні «Ой у лузі червона калина» ніхто не знав, а слова гімну взагалі боялись говорити, а зараз їх почали вживати і з приводом, і без приводу

Нагадаємо, раніше головний військовий прокурор заявив. Що Кожен військовий, який брав участь в бойових діях на Донбасі, привіз з собою зброю.

Коментарі

...