Нові свідки в «Справі Януковича»

  • Лютий 9, 2018

Валентин Наливайченко колишній голова СБУ України та колишній депутат Верховної Ради України Дав свідчення в «Справі Януковича». Одне із основних питань які фігурують в процесі це є лист Віктора Януковича який адресував президенту Російської Федерацій з проханням допомогти навести лад в Україні, щодо даного питання свідок дав наступні свідчення:

«Щодо листа який датувався чи то 3 березня, чи то першого, мені стало відомо із засобів масової інформації»Читайте також Співробітники служби безпеки Януковича розповіли про його втечу

Також важливим питанням є відсторонення Віктора Януковича від поста президента України, на той момент Наливайченко був дійсним народним депутатом України та голосував особисто.

«На час прийняття цієї постанови я був народним депутатом і голосував особисто, та свідомо цьому передувало злочини проти людей та злочини проти людяності як в місті Києві так і в інших містах. Зараз відомо із ЗМІ із із розслідування СБУ, він спочатку перебував у Харкові після цього в Криму після чого за допомогою Російських військових залишив територію України»

Нагадаємо що на даний момент немає жодного вироку який би визнав Віктора Януковича винним в злочині.

Коментарі

...