Оголошено лауреатів “Людина року-2018”

  • Січень 17, 2019

Рада загальнонаціональної програми “Людина року” присудила акторці Аді Роговцевій Спеціальну премію “За високий стиль життя” за 2018 рік.
Її вручать на урочистій церемонії 23 березня у Національній опері України.
Буде вручено іменну премію нашого відомого співвітчизника Михайла Вороніна, українського кутюр’є та відомого гуманіста, видатній українській акторці України Аді Роговцевій. Це дуже справедливий вибір
Каже Аркадій Райцин, гендиректор програми.
Окрім того, спеціальну премію “За вірність гуманістичним ідеям та примноження загальнолюдських цінностей”отримає професор-трансплантолог Олександр Никоненко.
За видатний внесок в розвиток культури та мистецтва України нагородять білоруса Анатолія Ярмоленка, керівника ансамблю “Сябри”. Міжнародну премію в галузі культури та мистецтва отримає народна артистка Казахстану Роза Римбаєва.
Повноважний Посол Республіки Австрія в Україні Герміне Поппелер отримає премію в галузі дипломатії, а от премію “За значний внесок у розвитку партнерських дружніх та економічних відносин з Україною ” присудять послу ОАЕ в Україні Салему Ахмеду аль-Каабе.
“Регіональними лідерами року” можуть стати Голови Полтавської, Івано-Франківської та Одеської обласних держадміністрацій. А “Міським головою року” – Голови Мукачева, Ніжина та Покровська.
Премію “Телевізійний журналіст року” можуть отримати ведуча інформаційно-аналітичної програми “Сьогодні” телеканала “Україна” Ольга Грицик, ведуча ток-шоу “Микола Вересень та Світлана Орловська” на “Прямому” Світлана Орловська та ведучий “Прайм-тайм” на каналі “112 Україна” Володимир Полуєв.
“Спортсмени року” — Олімпійський чемпіон з фрістайлу 2018 року Олександр Абраменко, Чемпіонка світу з дзюдо Дар’я Білодід, а також абсолютний чемпіон світу з боксу у важкій вазі Олександр Усик.

Премія “Людина року” існує з 1995 року. Лауреатів програми визначають шляхом експертного опитування, остаточне рішення приймає Вища Академічна Рада програми.
За роки існування програми володарями почесного титулу “Людина року” стали 411 переможців у національних номінаціях і 119 володарів міжнародних та спеціальних премій програми.

Коментарі

...