Оператори газорозподільчих мереж незаконно нараховують українцям додаткові обсяги газу

  • Січень 3, 2019

Водночас Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг заборонила робити це.
Оператори ігнорують заборону Нацкомісії і продовжують незаконно донараховувати споживачам додаткові обсяги газу, застосовуючи коефіцієнт приведення до стандартних умов. НКРЕКП ініціює позапланові перевірки операторів газорозподільних мереж та перевірку облгазів. Намагається отримати дозвіл на ці перевірки у Державної регуляторної служби
Повідомили у прес-службі Нафтогазу.
НАК “Нафтогаз” рекомендує українцям оплачувати виключно спожитий газ за лічильником.
Якщо в платіжці є незрозумілі донарахування, пишіть скаргу до газзбуту з вимогою перерахувати обсяги газу
У листопаді 2018-го більшість домогосподарств в Україні отримали від газзбутів платіжки з донарахуваннями за жовтень. Крім того, їх попередили про значні донарахування за 3 попередні роки. Це пов’язано з приведенням обсягу газу до еталонних умов вимірювання. Оператори назвали це вимогою Нафтогазу. Щоправда в компанії наголосили, що не причетні до рішення газзбутів.

НКРЕКП постановою від 23 листопада заборонила нараховувати додаткові обсяги газу. Прем’єр Володимир Гройсман закликав населення оплачувати лише фактично спожиті обсяги газу за показами лічильників. Ініціював проведення перевірок облгазів.

Коментарі

...