Пашинський заявив, Савченко відпрацьовує сценарій Кремля

  • Березень 20, 2018

Сергій Пашинський Голова комітету Верховної Ради України із питань національної безпеки та оборони в передачі «Face 2 Face» на телеканалі ZIK розповів про Надію Савченко, зокрема він розповів через що її виключили із складу даного комітету.

Рішення було уже після того як пані Надія вирвавшись із полону зробила таке величезне турне, об’їхала США, Європу та всюди говорила один і той же месендж: В Україні громадянська війна, ніякої агресії Росії немає і відповідно зброю Україні давати не можна

Також Пашинський прокоментував звинувачення за якими він заводив снайперів до готелю «Україна» про що повідомила Савченко.

Пані Надія просто відпрацювала один із месендж-боксів Федеральної служби безпеки РФ. Про «снайперів Пашинського» Росія зняла три чи чотири фільми. Буквально тиждень тому «ОРТ» показувало фільм про те, як Пашинський, як вони сказали, «від живота» розстрілював майданівців. Вони вже переплутали, хто де був

Нагадаємо, 13 лютого 2018 року російське агентство «РІА Новини» опублікувало свідчення «Грузинського снайпера» за словами якого Сергій Пашинський та Володимир Парасюк особисто брали участь у розстрілі людей на майдані.

Коментарі

...