Петро Порошенко виступив перед ветеранами АТО на фіналі «Ігор нескорених»

  • Травень 14, 2018

Президент України Петро Порошенко виступив перед ветеранами АТО на фінальній частині відбору до української збірної «Ігор нескорених». Президент виступив перед ветеранами та підписав закон про реабілітацію українських ветеранів та військовослужбовців.

Саме сьогодні, вашим схваленням, я підписую указ про підтримку системи спортивної реабілітації учасників бойових дій. Які брали участь в Антитерористичній операції, в заходах із забезпечення національної безпеки та оборони, у відсічі та спротиві агресії Російської Федерації. Прямо тут і зараз, ми запускаємо нову систему державної політики реабілітації українських воїнів

Також президент розповів про успіхи та досягнення в побудові збройних сил України. Окремо було виділено стан армії який був незадовільним на початок збройної агресії проти України.

Коли ми прийшли в 2014 році, у міністерства оборони не було жодного санаторію. Все було пограбовано, розтягнуто та продано, точніше не продано, а просто вкрадено. На сьогоднішній день, коли за моєю пропозицією Національний Банк передав санаторій в Одеській області, на морському побережжі в затоці, ми зараз домовились, що і інше відомство, зараз не будемо їх лякати. Проте міністр мене переконав, і ще один санаторій на 120 місць буде передано для українських воїнів

Нагадаємо, «Ігри Нескорених», це міжнародні змагання серед військовослужбовців, працівників силових органів та ветеранів які зазнали травм, поранень, або захворювань під час виконання службових обов’язків. Цього року змагання пройде в Сіднеї, із 20 до 27 жовтня.

Коментарі

...