Петро Порошенко виступив перед ВРУ зі зверненням

  • Квітень 20, 2018

Президент України Петро Порошенко виступив перед ВРУ із промовою у який закликав підтримати його звернення до вселенського патріарха щодо надання автокефалії українській церкві.

Неначе грім серед ясного неба пролунало наше сьогоднішнє питання яке ми обговорюємо для багатьох із тих, хто недуже уважно слідкує за проблематикою Української єдиної помісної православної церкви. Я хочу наголосити, що ц моїй роботі церква була пріоритетною, і у моїй передвиборчій програмі, і з перших днів мого перебування на посту президента

Після виступу президента депутати проголосували за підтримку звернення, за проголосувало 268 депутатів, президент на своїй сторінці у Facebook подякував парламенту.

Дякую парламенту за підтримку звернення до Вселенського Патріарха щодо автокефалії Православній Церкві в Україні! Я вірю в українську автокефалію, бо вірю, що на неї є воля Божа. Нам залишається сумлінно молитися за Вселенського Патріарха і за якнайшвидше надання Томосу

Нагадаємо, звернення до вселенського патріарха передав Патріарх Філарет разом із підписами усіх архієреїв УПЦ Київського патріархату, єдина помісна церква може з’явитися в Україні до липня цього року.

Коментарі

...